Geriausia technologija

Naudojame rotorinius šepečius, kurie pašalina žymiai daugiau riebalų nei rankinis darbas.

Pilnas valymas

Ortakių valymas atliekamas naudojant techniką, leidžiančią išvalyti ir sunkiai pasiekiamas vietas.

Nuotraukos prieš ir po

Padarome nuotraukas, kad matytumėte aiškų mūsų paslaugų rezultatą.

Švara po darbų

Naudojame papildomas plėveles ir apsaugas, kad neišteptume jūsų patalpų.

ortakių valymas
Ar žinojote, kad

Maistą gaminančiose patalpose ortakiai pagal įstatymą turi būti valomi kas 3 mėnesius.

Nedelskite, ir išsivalykite ortakius, nes:

  • Susidaręs riebalinis sluoksnis ortakiuose gali taip pat žaibiškai užsiliepsnoti kaip ir benzinas

  • Šilta ir drėgna nevaloma ortakių sistema yra puiki terpė veistis bakterijoms

  • Kiekvienais metais dėl nevalytų ortakių užsidega bent 3 maitinimo įstaigos

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Valome visus ortakius

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos su sutartimi

Ortakių valymo svarba

Ortakių valymas yra labai svarbus norint išlaikyti švarią ir saugią aplinką tiek gyvenamos paskirties patalpose, tiek verslo ar maisto įstaigose. Laikui bėgant vėdinimo ir išmetimo sistemose gali kauptis riebalai, dulkės ir maisto dalelės, dėl kurių kyla prastos oro kokybės bei gaisro pavojus. Viena iš svarbiausių ortakių valymo priežasčių yra ta, kad sumažėtų riebalų gaisrų rizika. Ventiliacijos sistemose susikaupę riebalai gali tapti labai degūs ir kelti didelį gaisro pavojų. Reguliarus valymas padeda sumažinti šią riziką.

Didelis kiekis dulkių ir riebalų yra labai palanki vieta veisti įvairioms bakterijoms bei virusams, nevalyti ortakiai kelia tiesioginę žalą žmogaus sveikatai.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie vidaus reikalų ministerijos įsakyme yra įpareigojantis reikalavimas, kad ortakiai reguliariai turi būti valomi ir tikrinami, siekiant užtikrinti saugias darbo sąlygas. Nesuteikiama reikiama priežiūra vėdinimo sistemoms gali sukelti ne tik sveikatos problemų, bet ir padidinti elektros energijos sąnaudas, sutrumpinti įrangos tarnavimo laiką. Ypatingai svarbu tinkamą priežiūrą taikyti restoranams ir kavinių verslo įmonėms, kuriose ortakiai kaupia riebalų sankaupas, kurios gali tapti rimtu gaisro pavojumi.

Ortakių valymo procesas

Pasitelkiant pažangiausią technologiją gebame išvalyti visų rušių įsisenijusius riebalus. Ši ortakių valymo mašina ne tik atlieka mechaninį valymą, judėdama per ortakį ir valydama jį iš vidaus, bet taip pat skleidžia nuriebalinimo chemiją, kuri padeda atskirti riebalus nuo ortakių sienų paviršių.

Toks ortakių valymo procesas restoranų ir kitose maisto gaminimo vietose turi būti vykdomas kas 3 mėnesius. Be to, kiekviena ši vieta turi palaikyti vėdinimo sistemos priežiūros žurnalą, kurį, prireikus, galima pateikti gaisrininkams, atliekantiems įprastas patikros procedūras.

Profesionalus ortakių valymas

Profesionalus ortakių valymas yra būtinas norint išlaikyti švarią bei sveiką patalpų aplinką. Turint ilgametę patirtė ir naudojant specializuotą įrangą galime efektyviai pašalinti dulkes, riebalus, alergenus ir kitus teršalus iš jūsų ortakių sistemos. Taip užtikrinsime puikią oro kokybę, energijos vartojimo efektyvumą bei jūsų saugumą. Nesvarbu, ar tai būtų gyvenamoji, ar komercinė patalpa, profesionalus ortakių valymas – tai aktyvus žingsnis siekiant švaresnių, saugesnių ir taupiau energiją vartojančių patalpų.

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad apžiūrėtume, išvalytume ar sutvarkytume jūsų ortakių sistemą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37061100533 arba užpildyti kontaktuose esančią formą ir gaukite atsakymą per 24 valandas.

ortakių valymas
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką profesionaliam ortakių valymui

  • Namų saugumas

  • Komfortas
  • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas