Dūmtraukių valymas

Dūmtraukių valymas

kaminošvara.lt Google atsiliepimai
kaminošvara.lt stipriausi Lietuvoje
Dūmtraukių valymas2023-11-15T17:35:25+02:00

Geriausia technologija

Naudojame rotorinius šepečius, kurie pašalina žymiai daugiau suodžių nei rankinis darbas.

Valome iš viršaus

Dėl geriausio efekto, dūmtraukių valymas atliekamas iš viršaus (nuo stogo).

Nuotraukos prieš ir po

Padarome nuotraukas, kad matytumėte aiškų mūsų paslaugų rezultatą.

Švara po darbų

Naudojame papildomas plėveles ir apsaugas, kad neišteptume jūsų namų.

degantis kaminas
Ar žinojote, kad

2022 metais dėl neišvalytų kaminų ugnis lankėsi 905 kartus.

Nedelskite, ir išvalykite kaminą, jei:

  • Dūmai iš kamino keliauja į namo vidų
  • Kaminas prarado trauką – sunkiai dega ir įsidega malkos

  • Pro tarpus skverpiasi kondensatas

  • Ugniagesiai rekomenduoja kaminą valyti bent 1 – 2 kartus per šildymo sezoną.

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Visų tipų dūmtraukių valymas

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos turint daugiau dūmtraukių

Dūmtraukio priežiuros svarba

Jeigu kūrenate malkomis, dūmtraukį būtina valyti ne rečiau kaip du kartus per metus, prieš sezoną arba pasibaigus sezonui, antrą kartą sausį arba vasarį, priklauso nuo oro sąlygu ir kūrenimo intensyvumo. Pats dūmtraukių valymas ir kiekis labai priklauso nuo kūro rūšies, pavyzdžiui anglis ar malkos, jei malkos, tai kokio drėgnumo, kokios rūšies mediena.

Kūrenant akmens anglimi arba drėgna mediena kaminas apsineša greičiau, apauga suodžiais, kurių pagrindą sudaro kreozotas – degi medžiaga. Jei laiku nevalote dūmtraukio, sluoksnis auga ir su laiku kaminas gali užsidegti. Todėl dūmtraukių valymas yra labai svarbus ir reikalingas.

Mūsų specialistai nuo kamino viršaus specialia gerve metaline grandine leidžia specialų stūmoklį ir tam tikrais atstumais išdegina suodžius iki pat kamino apačios. Dažnai suodžiai valomi visiškai netinkamais būdais: kaminų valymas pasibaigia benzino puoduko šliukštelėjimu į kaminą.

Tuomet iškyla didelė rizika kaminui sutrūkti, nes šachtoje susidaro 1000°C temperatūra, dėl kurios atsiranda plyšių plytų mūre. Tuomet neišvengiamai tenka griauti/keisti kaminą.

Profesionalus dūmtraukio valymas

Mūsų komanda jau 8 metus rūpinasi, kad kaminai išliktų saugūs kurenimui ir tarnautų kuo ilgesnį laiką. Konsultuojame ir atliekame visų tipų kaminų, dūmtraukių, kaminų įdėklų valymą Vilniuje ir Vilniaus apylinkėse. Jūsų patogumui operatyviai dirbame ir savaitgaliais. Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad mūsų komanda apžiūrėtų, išvalytų ar sutvarkytų jūsų dūmtraukį, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37061100533 arba atsiųsti mums elektroninį laišką.

Kaip valote kaminus?2023-09-27T14:03:57+03:00

Kaminų valymui naudojame mechanizuotus valymo įrankius – rotorinius šepečius, valančius nepalyginamai greičiau ir efektyviau nei rankinis darbas. Rankinį darbą naudojame specifinėse vietose, kurių rotoriniai šepečiai pasiekti negali. Taip pat, kaminus valome tiek nuo viršaus, tiek nuo apačios.

Kurioje teritorijoje dirbate?2023-09-26T16:04:53+03:00

Dirbame Vilniaus mieste ir visame Vilniaus rajone. Jei esate už Vilniaus rajonų ribų, paskambinkite, pabandysime suplanuoti atvykimą ir į tolesnius taškus (tai gali kainuoti papildomai).

Kokia kaminų valymo kaina?2023-12-14T11:27:29+02:00

Vieno atsakymo neturime – galutinė kaina skiriasi nuo jūsų namo aukščio, liuftų kiekio ir dūmtraukių inžinerių savybių (pločio, alkūnės kampo ir kt.) Rekomenduojame paskambinti telefonu arba atsiųsti užklausą el. paštu, sužinosite tikslią kokybiško kamino valymo kainą. (Dirbame rinkos kainomis.)

Ar dirbate švariai ir nepaliekate suodžių?2023-09-27T14:06:45+03:00

Taip, dirbame švariai ir skiriame tam didelį dėmesį. Prieš valymo darbus židinį ar katilą apsidengiame specialia apsaugine plėvele, kad suodžiai ir kiti nešvarumai nepatektų į jūsų namus. Po valymo tiek suodžius, tiek kitus nešvarumus susirenkame ir išsivežame.

Kokią įrangą naudojate?2023-09-29T17:01:00+03:00

Naudojame praktiškai visus įrenginius, kurie padeda kokybiškai išvalyti kaminą. Tai yra rotoriniai šepečiai su nailoniniais ir metaliniais antgaliais (priklausomai nuo jūsų kamino tipo), rankiniai šepečiai naudojami specifinėse vietose, kuomet sudėtinga prieiti su automatine sistema bei nėra galimybės valyti tokiu būdu dėl sudėtingos kamino konstrukcijos. Taip pat visa saugumo, suodžių prevencijos, valymo ir kt. įranga.

dūmtraukių valymas
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką profesionaliam dūmtraukio valymui

  • Namų saugumas

  • Komfortas
  • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas
Go to Top