Kaminkrėtys

Kaminkrėtys

kaminošvara.lt Google atsiliepimai
kaminošvara.lt stipriausi Lietuvoje
Kaminkrėtys2023-10-19T11:15:20+03:00

Geriausia technologija

Naudojame rotorinius šepečius, kurie pašalina žymiai daugiau suodžių nei rankinis darbas.

Valome iš viršaus

Dėl geriausio efekto, esant galimybei kaminkrėtys kaminus valo iš viršaus (nuo stogo).

Nuotraukos prieš ir po

Padarome nuotraukas, kad matytumėte aiškų mūsų paslaugų rezultatą.

Švara po darbų

Naudojame papildomas plėveles ir apsaugas, kad neišteptume jūsų namų.

degantis kaminas
Ar žinojote, kad

2022 metais dėl neišvalytų kaminų ugnis lankėsi 905 kartus.

Nedelskite, ir išvalykite kaminą, jei:

  • Dūmai iš kamino keliauja į namo vidų
  • Kaminas prarado trauką – sunkiai dega ir įsidega malkos

  • Pro tarpus skverpiasi kondensatas

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Valome visus kaminus

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos turint daugiau kaminų

Kamino valymo svarba

Daugumą pavojų, susijusių su dūmtraukiais, kyla dėl netinkamos priežiūros. Pavyzdžiui, sugedus sklendei, dūmai gali būti nukreipti į namus, o ne lauką. Šie dūmai gali apnuodyti anglies monoksidu bei baigtis mirtimi.

Neišvalius kamino, gali atsirasti suodžių ir kreozoto sluoksnis ant kamino sienelių, o tai gali sukelti kamino gaisrą.

Paprastai šie gaisrai trunka ilgą laiką, lėtai naikindami jūsų dūmtraukio struktūrą, tačiau gali įvykti ir stiprus sprogimas, kuris sugriaus jūsų kaminą. Todėl kaminkretys ir jo pagalba yra labai rekomenduojami.

Kaminą rekomenduojama tikrinti ir valyti kasmet, net jei naudojate dujinį pečių. Nors iš pirmo žvilgsnio tai nesudėtinga ir galima atlikti patiems, tačiau yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte vietoje to pasikviesti profesionalų kaminkrėtį.

Kodėl verta rinktis kaminkrėčio paslaugas?

Kadangi kaminas būna užsikimšęs visokiais suodžiais ir dažnai valomas nuo stogo, valant kaminą kyla didelė susižalojimo rizika.

Valydami patys, rizikuojate nukristi nuo stogo. Net jei esate žmogus, kuris nebijo aukščio ir kuriam patogu būti ant stogo, kamino valymas yra „purvinas“ darbas. Kaminkretys tokiam darbui yra pasiruošęs ir daręs tai šimtus kartų.

Valant, susikaupęs kreozotas ir suodžiai gali patekti į jūsų namus ir sukelti dulkių debesį, padengiantį jūsų grindis ir baldus (ypač jei turite atvirą židinį svetainėje).

Be to, nežinosite konkrečių metodų, kuriuos naudoja kaminkrėtys profesionalas – praleidę net vieną vietą, galite nepastebėti kamino konstrukcijos pažeidimo ir tykančių pavojų.

Sertifikuotas kaminkrėtys į pagalbą

Sertifikuotas kaminkrėtys turės visas reikalingas priemones jūsų kaminui patikrinti ir išvalyti. Kaminkrėtys turės ne tik kreozoto šepetėlius, bet ir siurblius, cheminius valiklius ir kameras.

Profesionalus valymo technikas bus tinkamai apsirengęs ir turės apsaugos priemones lipti ant stogo. Jau nekalbant apie tvirtas ir profesionalias kopėčias ar specialią techniką.

Valymas atliekamas ne šildymo sezono metu, nebent yra iškilusi problema, kurią privalu spręsti nedelsiant. Tokiu atveju, kai paskiriate susitikimą su kaminkrėčiu, geriausia nekurti pečiaus bent 24 valandas iki jo atvykimo. Pelenai ir suodžiai porą dienų gali išlikti šilti net ir nebejungiant pečiaus.

Susisiekite su mūsų komanda jau šiandien ir gaukite nemokamą kaminų valymo konsultaciją bei rezervuokite laiką kaminkrėčio atvykimui.

Kaip valote kaminus?2023-09-27T14:03:57+03:00

Kaminų valymui naudojame mechanizuotus valymo įrankius – rotorinius šepečius, valančius nepalyginamai greičiau ir efektyviau nei rankinis darbas. Rankinį darbą naudojame specifinėse vietose, kurių rotoriniai šepečiai pasiekti negali. Taip pat, kaminus valome tiek nuo viršaus, tiek nuo apačios.

Kurioje teritorijoje dirbate?2023-09-26T16:04:53+03:00

Dirbame Vilniaus mieste ir visame Vilniaus rajone. Jei esate už Vilniaus rajonų ribų, paskambinkite, pabandysime suplanuoti atvykimą ir į tolesnius taškus (tai gali kainuoti papildomai).

Kokia kaminų valymo kaina?2023-12-14T11:27:29+02:00

Vieno atsakymo neturime – galutinė kaina skiriasi nuo jūsų namo aukščio, liuftų kiekio ir dūmtraukių inžinerių savybių (pločio, alkūnės kampo ir kt.) Rekomenduojame paskambinti telefonu arba atsiųsti užklausą el. paštu, sužinosite tikslią kokybiško kamino valymo kainą. (Dirbame rinkos kainomis.)

Ar dirbate švariai ir nepaliekate suodžių?2023-09-27T14:06:45+03:00

Taip, dirbame švariai ir skiriame tam didelį dėmesį. Prieš valymo darbus židinį ar katilą apsidengiame specialia apsaugine plėvele, kad suodžiai ir kiti nešvarumai nepatektų į jūsų namus. Po valymo tiek suodžius, tiek kitus nešvarumus susirenkame ir išsivežame.

Kokią įrangą naudojate?2023-09-29T17:01:00+03:00

Naudojame praktiškai visus įrenginius, kurie padeda kokybiškai išvalyti kaminą. Tai yra rotoriniai šepečiai su nailoniniais ir metaliniais antgaliais (priklausomai nuo jūsų kamino tipo), rankiniai šepečiai naudojami specifinėse vietose, kuomet sudėtinga prieiti su automatine sistema bei nėra galimybės valyti tokiu būdu dėl sudėtingos kamino konstrukcijos. Taip pat visa saugumo, suodžių prevencijos, valymo ir kt. įranga.

kaminkrėtys ant stogo
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką kaminkrėčio atvykimui

  • Namų saugumas

  • Komfortas
  • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas
Go to Top