Kamino Švara” – įmonė, siūlanti kaminų, dūmtraukių, katilų, ventiliacijos, ortakių valymo paslaugas Vilniaus apskrityje ir aplink.

Džiaugiamės, kad pavyko sudaryti komandą iš profesionalių, atsakingų kaminkrėčių ir vėdinimo sistemų specialistų, gebančių pasiūlyti pilną šildymo ir vėdinimo sistemos valymo sprendimą. Turima įranga ir su patirtimi atsiradęs įgūdis ją tinkamai išnaudoti leis jums įsitikinti mūsų paslaugų profesionalumu.

Teikiame šias paslaugas: kaminų valymas, dūmtraukių valymas, kieto kuro katilų valymas, židinių valymas, ventiliacijos valymas, ortakių valymas, gartraukių valymas.

Aptarnaujame ne tik privačius namus, bet ir verslo objektus – biurus, restoranus, maitinimo įstaigas, sandėlius, pramonines patalpas, ir t.t. Verslus aptarnaujame ir sutartimis grįstu principu – tokiu atveju galime pasiūlyti ne tik nuolatinę priežiūrą, bet ir gerą kainą.

Naudojame tik saugias žmonių sveikatai priemones. Tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais mums leidžia atlikti savo paslaugas puikiomis kainomis ir aukšta kokybe.

Didžiuojamės, kad kokybiškas darbas nelieka nepastebėtas ir kiekvienais metais aptarnaujame vis didesnį klientų ratą. Ačiū už jūsų pasitikėjimą.

kaminošvara.lt stipriausi Lietuvoje
kaminošvara.lt Google atsiliepimai

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Platus paslaugų spektras

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos su sutartimis

8+

metų patirties

5000+

patenkintų vilniečių

700+

kaminų kasmet

kaminų valymas
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką profesionaliam kamino valymui

  • Namų saugumas

  • Komfortas
  • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas