Patikimi įdėklai

Dirbame tik su nerūdijančio plieno cinkuotu patvariu metalu, kuris jums tarnaus ilgą laiką.

Pilnas sprendimas

Parenkame tinkamiausias įdėklo dalis ir jas sumontuojame jūsų kaminui nuo A iki Z.

Geriausia kaina

Pasirūpiname visu procesu, todėl galime pasiūlyti mažesnę kainą, nei užsakant paslaugas atskirai.

5 metų garantija

Garantuojame kokybę, todėl savo darbams visuomet suteikiame 5 metų garantiją

kamino įdėklų montavimas
Ar žinojote, kad

Kamino įdėklas ženkliai sumažina kamino užsidegimo riziką.

Įsistatykite kamino įdėklą, jei:

 • Norite apsaugoti kaminą nuo ardančio kondensato poveikio
 • Norite pagerinti kamino trauką

 • Norite gauti nuolatines nuolaidas kamino valymui

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Montuojame visus įdėklus

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos didesniems užsakymams

Kodėl kaminų įdėklai yra svarbūs?

Viena iš pagrindinių priežasčių kodėl reikia kamino įdeklo – kamino sienelių apsauga. Kamino mūrui ypatingai kenkia drėgmė. Mūrinis kaminas yra nuolatos veikiamas temperatūrinių skirtumų, šalčio iš lauko ir šilumos iš namų vidaus. Dėl tokio kontrasto ant vidinės kamino sienos pradeda kauptis kondensatas, kuris skverbiasi gilyn į plytas, tinką ir užsalęs ardo kaminą.

Taip pat ant mūrinių kaminų itin kaupiasi suodžiai, nes jie yra stačiakampiai arba kvadratiniai, ir ypač kampuose greitai susidaro suodžių sluoksnis kurį būna sunku išvalyti, o kondensatas, susidaręs ant mūro dar labiau traukia suodžius, ir taip gali susidaryti tąsi masė, primenanti degutą, ji vis tankėja ir galų gale kokybiškas kamino išvalymas tampa praktiškai neįmanomas.

Kaminų įdėklai iš nerūdyjančio plieno yra atsparūs suodžių gaisrui, taip pat, dėl to, jog jie neturi stačių kampų, jų susidaro mažiau, taip pat ant sienelių praktiškai visiškai nesusidaro kondensatas, nes įdėklas įkaista per kelias minutes (kai tuo tarpu kamino sienelė šyla bent 40-60min), todėl jis visas iš kart išgaruoja arba nuteka į specialias surinkimo angas taip apsaugant plytas bei betoną nuo rūgščių poveikio. Dėl apvalios formos ir greito įkaitimo pagerėja trauka, o lygios sienelės pritraukia mažiau suodžių.

Kad kaminų įdėklai užtikrintų efektyvų veikimą būtina laikytis normų, kurios apima tinkamą dūmtraukio diametro, aukščio parinkimą, teisingai išdėstytą trišakių sistemą, bei priedų tokių kaip pravalų, kondensato rinktuvo, laikiklių, alkūnių, kepurėlių pritvirtinimą. Kaminų įdėklai būna dviejų tipų, tai ovalūs ir apvalūs. Ovalieji montuojami į stačiakampius kaminus, o apvalūs įdėklai į keturkampio formos mūrinius kaminus, tokiu atveju pilnai išnaudojamas kamino ilgis ir plotis.

Kaminų idėklų montavimui reikia rinktis tik savo amatą puikiai išmanačius meistrus, kadangi netinkamai sumontuoti kaminų įdėklai gali toliau rinkti kondensatą bei kelti pavojų visai šildymo konstrukcijai užkūrus židinį.

Kaminų įdėklų montavimo procesas

 1. Nemokamas atvykimas į jūsų namus Vilniuje ar Vilniaus rajone;
 2. Kamino įdėklo parinkimas individualiai pagal jūsų situaciją;
 3. Sąmatos paskaičiavimas, montavimo datos suderinimas;
 4. Punktualus atvykimas bei kamino įdėklo montavimas;
 5. Garantijos suteikimas ir neribota nuolaida kamino valymui ateityje.

Rūpindamiesi klientų kaminų „sveikata“ dirbame tik su nerūdijančio plieno cinkuotu patvariu metalu, taip pat savo darbams visuomet suteikia 5 metų garantiją. Naujus įdėklus susidėję klientai gauna ilgametes kamino valymo nuolaidas, automatinius priminimus bei prioritetą darbų grafike.

Turite klausimų dėl kaminų įdėklų montavimo? Paskambinkite +37061100533 arba parašykite info@kaminosvara.lt ir gaukite nemokamą konsultaciją nuotoliu, arba gyvai.

Kaminų įdėklų montavimo kainos

Dažnai gaunamas klausimas – kokios yra kaminų įdėklų montavimo kainos? Nors dirbame tik su sertifikuotomis kamino įdėklo dalimis, suteikiame garantiją bei darbus atliekame kokybiškai, nesame brangesni nei mūsų konkurentai ir stengiamės išlaikyti rinkos kainą. Bet kiekvienas atvejis yra individualus, tuo labiau kamino įdėklo kainos nuolat keičiasi, pačių įdėklų pasirinkimas skirtingas. Mūsų tikslas yra prisiderinti prie jūsų norų ir patarti kaip geriausiai apsaugoti savo kaminą. Tikslią kaminų įdėklų montavimo kainą galime pasakyti telefonu arba el. paštu kai sužinosime daugiau informacijos iš jūsų pačių.

kaminų įdėklų montavimas
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką profesionaliam kamino įdėklo montavimui

 • Namų saugumas

 • Komfortas
 • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas