Aprūks nuo drėgnesnių malkų židinio stiklas ar ne, taip pat lemia ir ugniakuro konstrukcija. Kai kurie naujosios kartos modernūs židiniai turi specialias sistemas, kai židiniui intensyviai įsidegus, suodžių dalelės nuo stiklo sudega ir apsineša.

Garai ir suodžiai nusėda ant kaminų sienelių kaip juodos smalingos nuosėdos. Daugiau nuosėdų lieka degant blogai išdžiūvusiai medienai. Nesudegusios kuro liekanos gali užsidegti ir tapti gaisro kamine priežastimi. Dėl to plytiniuose kaminuose atsiranda įtrūkimų. Esant vėjui ugnis gali patekti į plyšius kamine ir tapti gaisro namie priežastimi. Ypač gaisro pavojus kyla palėpių patalpose.

Kuomet ant kamino sienelių susidaro daugiau nei 2  mm suodžių sluoksnis, jį būtina valyti. Optimalu kaminą valyti 1-2 kartus per metus. Intensyviai kūrenant židinį, valyti reikia dažniau.

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad mūsų kaminkrėčiai apžiūrėtų, išvalytų ar sutvarkytų jūsų židinį, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37061100533

 

Ačiū šiai įmonei, ne tik išvalė visą kamino sistemą, bet ir pakonsultavo valymo, namų saugumo klausimais. Labai rekomenduoju.
Alina S.

Call Now ButtonSkambinti