fbpx

Efektyvus Ventiliacijos Valymas

Gera ir efektyvi patalpų ventiliacija ne tik optimizuoja oro srautą ir gerina patalpų mikroklimatą, bet ir padeda būti produktyviems, gerina savijautą ir didina sąmoningumą, tad blogai išvalyta ventiliacijos sistema turi tiesioginį neigiamą poveikį mūsų sveikatai kiekvieną dieną, ventiliacijos valymas yra reikalingas.

Ventiliacijos valymas turėtų vykti reguliariai, bent kartą per metus. Nešvari ventiliacija labai pavojinga restoranams ir kitoms viešojo maitinimo įstaigoms dėl joje besikaupiančių riebalų. O tai – ne kas kita, kaip degus kuras prilygstantis benzinui. Todėl ventiliacijų valymas būtinas dėl priešgaisrinės apsaugos reikalavimų.

ventiliacijos valymas

Kaip Vyksta Ventiliacijos Valymas?

Ventiliacinių šachtų valymas vyksta panašiu principu kaip ir kaminų valymas – į šachtą kišamos lanksčios lazdelės su pritvirtintu šepečiu, valymo metu atšokę nešvarumai yra susiurbiami. Dezinfekavimo metu į šachtą kišama purkštuvo žarnelė, kurią keliant iš apačios į viršų išpurškiamos šachtos sienelės.

Dezinfekuojančios medžiagos efektyviai naikina bakterijas, mieles, pelėsius bei virusus, o aktyviosios paviršiaus medžiagos biologiškai suskyla nepakenkdamos ventiliuojamo oro kokybei. Taip sėkmingai yra atliekamas ventiliacijos valymas. Nedelskite, kreipkitės į specialistus.

ventiliacijos sistema

Kreipkitės į Ventiliacijos Valymo Specialistus

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad mūsų kaminkrėčiai apžiūrėtų, išvalytų ar sutvarkytų jūsų ventiliacijų sistemą, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37061100533

Savo namų saugumą patikėsiu profesionalams, nes man svarbi mano ir namiškių sveikata. Ačiū jiems.
Jūratė K.

Call Now Button