fbpx

Stogų valymas

Stogų valymas

Kamino Švara taip pat siūlo profesionalias, efektyvias ir saugias stogų plovimo paslaugas. Plauname tiek individualių namų, tiek daugiabučių, pramoninių pastatų stogus. Apsaugokite savo stogą nuo nešvarumų, kurie gali stipriai sutrumpinti stogo dangos tarnavimo laiką ir kelti jums papildomų nuostolių. Stogo valymas naudingas ne tik dėl estetinių priežasčių – taip pat padės išlaikyti stogo tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

 

Stogų valymo procesas

Stogo valymo procesą pradedame nuo stogo apžiūros – nustatome stogo medžiagas ir būklę, apnašų kiekį ir pobūdį, įvertiname reikalingų plovimo darbų apimtį maksimaliam rezultatui pasiekti. Esant poreikiui, galime patvarkyti mažus stogo pažeidimus prieš pradedant plovimą.

Stogo plovimui naudojame specialią techniką ir pramoninę, stiprią chemiją, kuri pašalina bet kokio tipo stogo nešvarumus. Stengiamės naudoti aplinkai draugiškus produktus, kad sumažintume įtaką gamtai. Priklausomai nuo stogo ir nešvarumų rūšies, naudosime mechninį šepetėlių valymą, aukšto slėgio valymą ar cheminius valymo metodus. Išvalome ir sunkiausiai pasiekiamas stogo vietas. Be abejo, stogo valymo metu išvalomi ir lietaus latakai. Valymas kartojamas kelis kartus, kad būtų pasiektas maksimalus efektas.

 

Kamino Švara

Kamino švaros komanda bus pasiruošusi atlikti viską, kad jūsų stogas vėl būtų puikios būklės ir atrodytų kaip naujas. Jei ieškote profesionalių stogo valymo paslaugų, susisiekite, kad galėtume suteikti nemokamą konsultaciją ir pasiūlyti kaip geriausiai jūsų atveju būtų galima atnaujinti stogą.

Darbams teikiame 6 mėnesių garantiją.

Call Now Button