fbpx

Dūmtraukių Valymas Jūsų Namams

Jeigu kūrenate malkomis, dūmtraukį būtina valyti ne rečiau kaip du kartus per metus, prieš sezoną arba pasibaigus sezonui, antrą kartą sausį arba vasarį, priklauso nuo oro sąlygu ir kūrenimo intensyvumo. Pats dūmtraukių valymas ir kiekis labai priklauso nuo kūro rūšies, pavyzdžiui anglis ar malkos, jei malkos, tai kokio drėgnumo, kokios rūšies mediena.

dūmtraukių valymas

Ar Dūmtraukių Valymas Yra Svarbus?

Kūrenant akmens anglimi arba drėgna mediena kaminas apsineša greičiau, apauga suodžiais, kurių pagrindą sudaro kreozotas – degi medžiaga. Jei laiku nevalote kamino, sluoksnis auga ir su laiku kaminas gali užsidegti. Todėl dūmtraukių valymas yra labai svarbus ir reikalingas. 

Mūsų Specialistų Atliekamas Dūmtraukių Valymas

Mūsų specialistai nuo kamino viršaus specialia gerve metaline grandine leidžia specialų stūmoklį ir tam tikrais atstumais išdegina suodžius iki pat kamino apačios. Dažnai suodžiai valomi visiškai netinkamais būdais: kaminų valymas pasibaigia benzino puoduko šliukštelėjimu į kaminą.

Tuomet iškyla didelė rizika kaminui sutrūkti, nes šachtoje susidaro 1000°C temperatūra, dėl kurios atsiranda plyšių plytų mūre. Tuomet neišvengiamai tenka griauti/keisti kaminą.

kaminų valymas

Dūmtraukio Valymas Specialistų Pagalba

Jeigu turite klausimų ar norėtumėte, kad mūsų kaminkrėčiai apžiūrėtų, išvalytų ar sutvarkytų jūsų dūmtraukį, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefonu +37061100533. Dūmtraukio valymas turetų būti patikėtas specialistams nes tai reikalauja kruopštaus darbo ir laiko. 

Kai pradėjome įtarti, kad namų viduje kaupiasi dūmai, bendėme kaminą išvalyti patys, bet kai pamačiau kaip dirba Kamino Švaros komanda, likau jų nuolatiniu klientu.

Saulius Ž.

Call Now Button