Katilo valymas

Katilo valymas

kaminošvara.lt Google atsiliepimai
kaminošvara.lt stipriausi Lietuvoje
Katilo valymas2023-09-28T09:54:21+03:00

Geriausia technologija

Naudojame rotorinius šepečius, kurie pašalina žymiai daugiau suodžių nei rankinis darbas.

Valome iš viršaus

Dėl geriausio efekto kieto kuro katilo valymas atliekamas iš viršaus (nuo stogo).

Nuotraukos prieš ir po

Padarome nuotraukas, kad matytumėte aiškų mūsų paslaugų rezultatą.

Švara po darbų

Naudojame papildomas plėveles ir apsaugas, kad neišteptume jūsų namų.

degantis kaminas
Ar žinojote, kad

2022 metais dėl neišvalytų kaminų ugnis lankėsi 905 kartus.

Nedelskite, ir išvalykite kaminą, jei:

 • Dūmai iš kamino keliauja į namo vidų
 • Kaminas prarado trauką – sunkiai dega ir įsidega malkos

 • Pro tarpus skverpiasi kondensatas

 • Ugniagesiai rekomenduoja kaminą valyti bent 1 – 2 kartus per šildymo sezoną.

Dirbame ir savaitgaliais

Aiški, skaidri kaina

Valome visus katilus

Paslaugus bendravimas

100% kokybės kontrolė

Nuolaidos turint daugiau katilų

Kieto kuro katilo valymo svarba

Reguliarus kieto kuro katilo valymas – procesas, kuris užtikrina ilgesnę katilo eksploatavimo trukmę ir reikšmingai prisideda prie šilumos energijos taupymo veiksnių.

Visgi daugelis žmonių, kurie savo namus aprūpina šiluma pasitelkdami į pagalbą kieto kuro katilus dažnai pamiršta reguliaraus valymo būtinybę arba bando šią procedūrą atlikti savarankiškai.

Tačiau reikėtų pabrėžti, jog kieto kuro katilo valymas yra pakankamai sudėtingas bei atsakingas darbas, kuris reikalauja specializuotų žinių, katilo valymo technikos išmanymo ir specialios įrangos, tad šią procedūrą tikrai rekomenduojama patikėti šios srities profesionalams.

Kokybiškai išvalytas kieto kuro katilas sunaudoja mažiau kietojo kuro ir užtikrina kokybiškesnę šilumos sklaidą, o šie privalumai neabejotinai pasitarnauja tiek finansiniu, tiek komforto atžvilgiu.

Visgi realybėje pasitaiko tikrai nemažai atvejų, kuomet šių katilų naudotojai vengia reguliarių kieto kuro valymo procesų ir į specialistus kreipiasi tik tuomet, kai pastebi ženkliai išaugusias kūrenamų medžiagų sąnaudas ir akivaizdžiai suprastėjusią šilumos kokybę namuose. Šias liūdnas pasekmes dažniausiai įtakoja prie katilo prilipęs storas dervų sluoksnis, kuris užkerta kelią šilumos patekimui į katilo paviršių. Būtent dėl šios priežasties – kietojo kuro katilų valymas yra būtinybė, kurios tikrai negalima ignoruoti.

Kiekvienas kieto kuro katilas pasižymi skirtinga konstrukcija ir turi kardinaliai skirtingas valymo instrukcijas, kurias suprasti ir tikslingai pritaikyti praktikoje gali tik katilų valymo specifiką išmanantis žmogus. Netinkamai išvalytas arba ne pagal taisykles išvalytas katilas tikrai nesuteiks nepriekaištingo šilumos efektyvumo ir neužtikrins maksimalios katilo eksploatavimo trukmės.

Patikimas kieto kuro katilo valymas

Laimei, šių rizikų padės išvengti katilų valymo specialistai, kurie puikiai išmano visą kieto kuro katilo valymo eigą. Tad kokių privilegijų galima tikėtis nusprendus katilo valymą perleisti į profesionalų rankas?

 •     Kieto kuro katilo valymas atliekamas tiksliai pagal katilo gamintojo pateiktas instrukcijas;
 •     Neturint katilo instrukcijų profesionalai objektyviai įvertina situaciją ir pritaiko maksimaliai individualiam katilui tinkamą valymo technologiją;
 •     Suodžių, nešvarumų ir dervų valymui naudojami specialiai šiam procesui pritaikyti siurbliai ir kita valymo įranga;
 •     Prie katilo sienų prilipęs vidinis nešvarumų sluoksnis kruopščiai nugramdomas specialiais šepečiais ir grandikliais.
 •     Atidžiai išardomos tam tikros katilo dalys, o atlikus valymo procesus – vėl patikimai sumontuojamos;
 •     Pateikiamos kompetentingos rekomendacijos, kurios užtikrina efektyvius ir ekonomiškai palankius kieto kuro deginimo procesus.

Susisiekite nemokamai konsultacijai dėl kieto kuro katilo valymo, suteiksime visą reikiamą informaciją bei pateiksime prieinamą kainą.

Kaip valote kaminus?2023-09-27T14:03:57+03:00

Kaminų valymui naudojame mechanizuotus valymo įrankius – rotorinius šepečius, valančius nepalyginamai greičiau ir efektyviau nei rankinis darbas. Rankinį darbą naudojame specifinėse vietose, kurių rotoriniai šepečiai pasiekti negali. Taip pat, kaminus valome tiek nuo viršaus, tiek nuo apačios.

Kurioje teritorijoje dirbate?2023-09-26T16:04:53+03:00

Dirbame Vilniaus mieste ir visame Vilniaus rajone. Jei esate už Vilniaus rajonų ribų, paskambinkite, pabandysime suplanuoti atvykimą ir į tolesnius taškus (tai gali kainuoti papildomai).

Kokia kaminų valymo kaina?2023-09-27T14:05:13+03:00

Vieno atsakymo neturime – galutinė kaina skiriasi nuo jūsų namo aukščio, liuftų kiekio ir dūmtraukių inžinerių savybių (pločio, alkūnės kampo ir kt.) Rekomenduojame paskambinti telefonu, sužinosite tikslią kokybiško kamino valymo kainą. (Dirbame rinkos kainomis.)

Ar dirbate švariai ir nepaliekate suodžių?2023-09-27T14:06:45+03:00

Taip, dirbame švariai ir skiriame tam didelį dėmesį. Prieš valymo darbus židinį ar katilą apsidengiame specialia apsaugine plėvele, kad suodžiai ir kiti nešvarumai nepatektų į jūsų namus. Po valymo tiek suodžius, tiek kitus nešvarumus susirenkame ir išsivežame.

Kokią įrangą naudojate?2023-09-29T17:01:00+03:00

Naudojame praktiškai visus įrenginius, kurie padeda kokybiškai išvalyti kaminą. Tai yra rotoriniai šepečiai su nailoniniais ir metaliniais antgaliais (priklausomai nuo jūsų kamino tipo), rankiniai šepečiai naudojami specifinėse vietose, kuomet sudėtinga prieiti su automatine sistema bei nėra galimybės valyti tokiu būdu dėl sudėtingos kamino konstrukcijos. Taip pat visa saugumo, suodžių prevencijos, valymo ir kt. įranga.

kieto kuro katilo valymas
Dirbame visoje Vilniaus apskrityje

Rezervuokite laiką profesionaliam katilo valymui

 • Namų saugumas

 • Komfortas
 • Ilgesnis kamino tarnavimo laikas
Go to Top